Výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Mikulov

Výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Mikulov

- místo výkonu práce: město Mikulov

- tabulková místa: strážník hlídkové služby MP Mikulov

- způsob výkonu práce: směnný provoz v nepřetržitém režimu

- platové podmínky: 7. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce a NV č. 564/2006 Sb., o odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po získání osvědčení dle zákona č. 553/1991 Sb. zaručený postup v platové třídě.

- Nástup: od 1. 6. 2017

Požadujeme fyzickou osobu, která je:

- státním občanem České republiky,

- starší 21 let,

- s tělesnou, zdravotní a duševní způsobilostí dle vyhlášky MV ČR č. 444/2008 Sb., dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,

- s ukončeným středním vzděláním s maturitní zkouškou,

- bezúhonná dle ust. § 4a zákona o obecní policii – výpis z rejstříku trestů bez záznamu o úmyslném trestném činu (ne starší tří měsíců)

- spolehlivá dle ust. § 4b zákona o obecní policii – opis z rejstříku přestupků, nesmí být v posledních třech letech opakovaně pravomocně uznán vinným za opakované vyjmenované přestupky a jednání mající znaky takového přestupku

Další požadavky:

- řidičský průkaz skupiny B

- znalost práce na PC (World, Excel)

- znalost obslužného ovládání IT technologií

Výhodu mají:

- držitelé zbrojního průkazu skupiny E, D

- již sloužící strážníci

- časově flexibilní

- psovodi se psem

- uchazeči se znalostí jazyků

Písemnou přihlášku, v níž uvedete své kontaktní údaje, vč. telefonu, společně s profesním životopisem, ověřenou kopií vysvědčení o maturitní zkoušce, výpisem z rejstříku trestů a opisem z rejstříku přestupků, ne starším než tři měsíce, zašlete e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., faxem: č.: 519 444 585 nebo poštou na adresu: město Mikulov, Náměstí 1, 692 01 Mikulov, a to nejpozději do 28. 04. 2017.

Další případné informace na tel.: 724 364 425 – Jiří Hamerník, velitel MP Mikulov.

S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor a grafologické rozbory rukopisu za účelem diagnostiky osobnosti v termínu do 5. 5. 2017. Město Mikulov si vyhrazuje neúspěšné uchazeče neinformovat o důvodech nepřijetí.

Rostislav Koštial, starosta města

DSCN7964